מילון גוגל תרגום, גוגל מפות בעברית | עמוד הבית
משעמם לי
אתם נמצאים כאן : משעמם לי > גוגל

» מילון גוגל תרגום, גוגל מפות בעברית

ברוכים הבאים לאזור גוגל באתר משעמם לי. כאן תוכלו לקבל מספר כלים שחברת גוגל מציעה בעברית ובחינם. בין אם אתם שייכים לקהילת מקדמי/בוני האתרים, ובין אם אתם גולשים רגילים לכל דבר, גוגל מציעה כלים רבים בעברית. בין היתר, כלים כמו "גוגל מפות בעברית", "מילון גוגל תרגום", "גוגל כרום" (הדפדפן של גוגל) ועוד ... נסו את האפליקציות ותהנו משירות מהיר יותר וטוב יותר. כידוע לגוגל עוד עשרות כלים שימושיים שחלקם יתווספו לכאן בהמשך.

גוגל מפות בעברית

גוגל מפות בעברית גוגל מפות בעברית הינה אפליקציית מפות ישראל חינמית של גוגל בה ניתן לראות את מפת ישראל הכוללת כבישים, תמונות, רחובות ועוד ... נסו את גוגל מפות בעברית כאן :

מילון גוגל תרגום

מילון גוגל תרגום מילון גוגל תרגום (google translate) הינה אפליקציית מילון תרגום חינמית של גוגל בה ניתן לתרגם בשיטת עברי-אנגלי, עברי-ספרדי וההיפף ועוד. נסו את מילון גוגל תרגום כאן :

גוגל תמונות

גוגל תמונות גוגל תמונות הינה אפליקציית תמונות חינמית של גוגל בה ניתן למצוא תמונות שאונדקסו ע"י גוגל מאתרים שונים ורבים מכל העולם בכל הנושאים. נסו את גוגל תמונות כאן :

דפדפן גוגל כרום

דפדפן גוגל כרום דפדפן גוגל כרום (google chrome) הינו הדפדפן הרשמי של חברת גוגל. הדפדפן כרגע ה-3 בכמות המשתמשים בין מתחריו ומטפס. נסו את דפדפן גוגל כרום כאן :

» גוגל מפות בעברית

גוגל מפות בעברית גוגל מפות בעברית, הינה אפליקציה אשר החלה את דרכה בגוגל מפות, גוגל מפות מאפשרת תמונות לווין ותצ"א של העולם, כאשר ניתן לברור בין שלושה מצבים: מפה, פני שטח ולווין. ע"פ עקרון זה גם נוסד גוגל מאדים וגוגל ירח. גוגל מפות בעברית הולך ע"פ אותו עיקרון כאשר ניתן לקבל תמונות בכל המצבים שהוזכרו לעיל, כמו כן ישנה האופציה באפליקציה גוגל מפות בעברית להוסיף עוד מידע כגון אתרים מסוימים, תמונות, לבצע חיזוי תנועה, מבט מהרחוב ואפילו לבחור את המסלולים הטובים ביותר. גוגל מפות בעברית הינו שירות בשפה העברית אשר נכנס לתוקף בשנת 2008 המפות של כבישי ישראל אשר זמינות באתר גוגל מפות זמינות באתר בלבד ולא באפליקציית גוגל מפות בעברית המוצג באתרי צד ג', מאחר וזהו ההסכם שהגיעו אליו גוגל וספקית המפות הראשית של ישראל.

» הפעל את גוגל מפות בעברית

» מילון גוגל תרגום

מילון גוגל תרגום מילון גוגל תרגום הינה אפליקצייה של גוגל אשר מאפשרת לבצע תרגום של כל שפה לשפה אחרת. מילון גוגל תרגום נותן את האופציה של תרגום השפה העברית למעל ל50 שפות אחרות וכמו כן ניתן גם לתרגם את השפות האחרות באפליקצייה מילון גוגל תרגום לכל שפה אחרת אשר רוצים. ע"מ לתרגם עמודים שלמים באינטרנט באמצעות אפליקציית מילון גוגל תרגום ניתן פשוט להזין את בתיבת הטקסט את כתובת העמוד, URL. חשוב להזכיר כי מילון גוגל תרגום הינה תוכנה אשר באה לסייע לא רק למשתמשי המחשב הפרטי בבית אלא גם לעסקים ואף למתרגמים מקצועיים ע"י כך שתקל עליהם את העבודה ותגדיל את הפרודקטיביות שלהם.

» הפעל את מילון גוגל תרגום

» גוגל תמונות

גוגל תמונות גוגל תמונות הינו שירות אשר הושק ע"י חברת גוגל בדצמבר 2001, גוגל תמונות הינו שירות שלימים הפך להיות אחד הפופולריים ברשת ומאפשר לצפות בתמונות של מגוון דברים אשר אותם המשתמש בגוגל חיפש. החיפוש באמצעות השירות גוגל תמונות מבוצע בקלות רבה פשוט צריך להקיש את שם האדם, המקום, הקובץ וכו' ומנוע החיפוש של גוגל מביא את כל התמונות הקשורות לכך. את תוצאות החיפוש בשירות גוגל תמונות ניתן לראות בתמונות ממוזערות יחד עם הקישור לאתר המקורי ממנו גוגל תמונות שאב את התמונה וכן ניתן לראות את גודל התמונה משקלה ואף גודל הקובץ. ביולי 2010 הושקה הגירסה החדשה של גוגל תמונות אשר החידוש העיקרי בה היה שניתן היה להגדיל באופן אוטומטי את התמונה כאשר פשוט מניחים את סמן העכבר על התמונה.

» הפעל את גוגל תמונות

» דפדפן גוגל כרום

דפדפן גוגל כרום דפדפן גוגל כרום הינו דפדפן מבית היוצר של גוגל אשר גרסת הבטא שלו הושקה בשנת 2008. דפדפן גוגל כרום נבנה ע"פ הרוח בה דוגלת חברת גוגל והיא שדפדפן אינטרנט לא צריך לפעול רק לשם הצגת דפי אינטרנט אלא גם אופציה למגוון רחב של יישומים אשר קיימים ברשת. את התכונות העיקריות דפדפן גוגל כרום שאב מדפדפנים אחרים הקיימים היום בשוק אולם דפדפן גוגל כרום הביא עימו חידושים כגון תמיכה רחבה יותר בתקנים חדשים וכן מהירות ויציבות שלא נראו עד לצאת דפדפן זה. לאפליקציית דפדפן גוגל כרום יצאו 12 עדכונים עד כה וכל זה ע"מ לשפר את חווית השירות שניתנת למשתמשים בדפדפן זה. מנכ"ל גוגל טען כי חברת גוגל בחרה להוציא לאור את דפדפן גוגל כרום בין היתר כדי למנוע השתלטות של חברת מיקרוסופט בכל מה שקשור לאינטרנט.

» הפעל את דפדפן גוגל כרום